Tour dvojke (17.08.2019)

Ime ekipe Ime Društvo Kosilo
Ekipa številka 1
DD ANDOLŠEK DAVID ŠRD ČATEŽ Da
DD ERDELJC DARC ŠRD ČATEŽ Da
Ekipa številka 2
TECHNIQUE MAGNIFIQUE JAMNIK KAJA SLOGA Da
TECHNIQUE MAGNIFIQUE SKRBINEK JOŽE SLOGA Da
Ekipa številka 3
M+M STAREŠINIČ MILENA ŠDP TREBNJE Da
M+M ŽIVIČ MARIJA BRDO Da
Ekipa številka 4
EXIT RUMIHA VLADO SLOGA Da
EXIT DODIG ANŽE SLOGA Da
Ekipa številka 5
BO - NA BOSO GIOVANNI VELENJE Da
BO - NA NAMJESNIK STOJAN HRAST Da
Ekipa številka 6
SO - BO SOLERO RUDI ARNIKA Da
SO - BO BOSO JOŽICA VELENJE Da
Ekipa številka 7
TENISAČA ŽIVIČ MARJANA BRDO Da
TENISAČA KUTNAR JANEZ BRDO Da
Ekipa številka 8
TA MLADA MLAKAR DARJA ŠRD ČATEŽ Da
TA MLADA KOREVEC JANEZ - IVAN ŠRD ČATEŽ Da
Ekipa številka 9
probali boma DORNIK KARMEN ŠRD ČATEŽ Da
probali boma VIHER MARIJA HRAST Da
Ekipa številka 10
LEVA KODRIČ BOŽO ŠDP TREBNJE Da
LEVA MEŽNAR STANE ŠDP TREBNJE Da
Ekipa številka 11
Back door BRAJER MARKO BRDO Ne
Back door CVETKOVIČ NINA BRDO Da
Ekipa številka 12
VELENJE 1 KURI STOJAN VELENJE Da
VELENJE 1 BRUMEC JOŽEF VELENJE Da
Ekipa številka 13
2LEMUTKI LEMUT KAJA SLOGA Da
2LEMUTKI LEMUT BARBARA SLOGA Da
Ekipa številka 14
MI-M0 ISKRA MILENA ŠRD ČATEŽ Da
MI-M0 GRAH MOJCA ŠRD ČATEŽ Da
Ekipa številka 15
Polzka LAZAR MIHA ŽABCI Da
Polzka LAZAR VERONIKA ŽABCI Da
Ekipa številka 16
Zabici KRŠINAR SLAVICA ŽABCI Da
Zabici KRAJNC EVA ŽABCI Da
Ekipa številka 17
DOPUSTNIKA BIZJAK JANEZ ml. SRŠENI Da
DOPUSTNIKA PLEŠKO TONE JANČE Da
Ekipa številka 18
VIJOLČNA DRAGOONSA SEVER GREGOR VILA ANA Da
VIJOLČNA DRAGOONSA PEKLAR JOŽE HRAST Da
Ekipa številka 19
DUO VITA PUH RISTIĆ ALJA MEDVEDI Da
DUO VITA ŠERUGA TATJANA KRIM Ne
Ekipa številka 20
Čiha Puha KISOVEC TOMAŽ MEDVEDI Da
Čiha Puha PUH MILAN MEDVEDI Da
Ekipa številka 21
Bat zajla VENGUST ALOJZ ŽABCI Da
Bat zajla HEGLER PRIMOŽ ŽABCI Da
Bat zajla KOBAL ŽIGA ŽABCI Ne
Ekipa številka 22
Bela 2 BELA RUDI SLOGA Ne
Bela 2 BELA SNEŽANA SLOGA Ne
Ekipa številka 23
BABY SHARK TU-DU POLJAK DENI MEDVEDI Da
BABY SHARK TU-DU KRŠINAR TEA ŽABCI Da
Ekipa številka 24
NA JURIŠ BRAČIČ MARIJA MEDVEDI Da
NA JURIŠ LIPOVŠEK MARTIN MEDVEDI Da
Ekipa številka 25
Enfant terrible BOŽNAR NIK ŽABCI Da
Enfant terrible HEGLER BLAŽ ŽABCI Da
Ekipa številka 26
2Herbsta HERBST MOJCA SLOGA Da
2Herbsta HERBST SLAVKO SLOGA Da
Ekipa številka 27
TRIGLAV DRAGON STRIKES AGAIN BOKAL BOŠTJAN HRIBOVCI Da
TRIGLAV DRAGON STRIKES AGAIN SIVKA ALENKA HRIBOVCI Da
Ekipa številka 28
TREBNJE&SLOGA DVOJČEK TOMŠIČ MARIJA ŠDP TREBNJE Da
TREBNJE&SLOGA DVOJČEK DIMNIK STOJAN SLOGA Da
Ekipa številka 29
BELA MODELA SEFIČ ADAM MEDVEDI Da
BELA MODELA BONŠEK BLAŽ BRDO Da
Ekipa številka 30
Hribovca RODE ŽAN HRIBOVCI Da
Hribovca BRODNIK GORAZD HRIBOVCI Da
Ekipa številka 31
DM HERBST DUŠAN ŠDP TREBNJE Da
DM MUSAR MILKA ŠDP TREBNJE Da
Ekipa številka 32
Dežurna ZADRAVEC MIRO MEDVEDI Da
Dežurna POLJANŠEK KLEMEN ŽABCI Da
Dežurna POLJANŠEK - HEGLER BOŽA ARNIKA Da
Ekipa številka 33
Pisek Team PISEK TEO BRDO Da
Pisek Team PISEK MAŠA BRDO Ne
Pisek Team PISEK DEJAN BRDO Da
Ekipa številka 34
VELENJE 2 OCEPEK MITJA VELENJE Da
VELENJE 2 GROBELNIK RIHARD VELENJE Da
Ekipa številka 35
VELENJE 3 ČANČ KATJA VELENJE Da
VELENJE 3 VTIČ AVGUST VELENJE Da
Ekipa številka 36
VELENJE 4 MALOVŠEK SONJA VELENJE Da
VELENJE 4 ČANČ ALEKSANDER VELENJE Da
Ekipa številka 37
VELENJE 5 PRAPROTNIK JOŽICA VELENJE Da
VELENJE 5 LUKMAN DAMJAN VELENJE Da
Ekipa številka 38
NOVAKOVA NOVAK NATAŠA BRDO Ne
NOVAKOVA NOVAK STANISLAV BRDO Da
Ekipa številka 39
Jurček in Lisička ULČAR MATJAŽ JANČE Da
Jurček in Lisička PLEŠKO ANDREJA JANČE Da
Ekipa številka 40
Čatež VENCELJ JOŽE ŠRD ČATEŽ Da
Čatež TOMAŽIN PETER ŠRD ČATEŽ Da
Prijavljenih: 83 Kosil: 76