Državno prvenstvo dvojke mix (14.09.2019)

Ime ekipe Ime Društvo Kosilo
Ekipa številka 1
SLOGA 1 LEMUT KAJA SLOGA Da
SLOGA 1 PELJHAN JAN SLOGA Da
Ekipa številka 2
SLOGA 2 LEMUT BARBARA SLOGA Da
SLOGA 2 DODIG ANŽE SLOGA Da
Ekipa številka 3
BRDO 1 ŽIVIČ MARKO BRDO Da
BRDO 1 ŽIVIČ MARJANA BRDO Da
Ekipa številka 4
SLOGA 3 ZUPANC NATAŠA SLOGA Da
SLOGA 3 LUKŠA LUKA SLOGA Da
Ekipa številka 5
ŠRD ČATEŽ 1 DORNIK KARMEN ŠRD ČATEŽ Da
ŠRD ČATEŽ 1 ERDELJC DARC ŠRD ČATEŽ Da
Ekipa številka 6
SLOGA 4 HERBST MOJCA SLOGA Da
SLOGA 4 DOVŽAN MATEVŽ SLOGA Da
Ekipa številka 7
VELENJE 1 BRUMEC JOŽEF VELENJE Da
VELENJE 1 MALOVŠEK SONJA VELENJE Da
Ekipa številka 8
JANČE 1 PLEŠKO ANDREJA JANČE Da
JANČE 1 PLEŠKO TONE JANČE Da
Ekipa številka 9
JANČE 2 ULČAR NEVENKA JANČE Da
JANČE 2 ULČAR MATJAŽ JANČE Da
Ekipa številka 10
ŠRD ČATEŽ 2 GRAH MOJCA ŠRD ČATEŽ Da
ŠRD ČATEŽ 2 MLAKAR BOGOMIR ŠRD ČATEŽ Da
Ekipa številka 11
ŠRD ČATEŽ 3 MLAKAR DARJA ŠRD ČATEŽ Da
ŠRD ČATEŽ 3 KOREVEC JANEZ - IVAN ŠRD ČATEŽ Da
Ekipa številka 12
SLOGA 5 JAMNIK KAJA SLOGA Da
SLOGA 5 SKRBINEK JOŽE SLOGA Da
Ekipa številka 13
SLOGA 6 BELA RUDI SLOGA Da
SLOGA 6 BELA SNEŽANA SLOGA Da
Ekipa številka 14
VELENJE 2 PRAPROTNIK JOŽICA VELENJE Da
VELENJE 2 KURI STOJAN VELENJE Da
Ekipa številka 15
VELENJE 3 ČANČ KATJA VELENJE Da
VELENJE 3 ČANČ ALEKSANDER VELENJE Da
Ekipa številka 16
HRAST 1 KNEZ MARJAN HRAST Da
HRAST 1 KUŽNER ZDENKA HRAST Da
Ekipa številka 17
HRAST 2 VIHER MARIJA HRAST Da
HRAST 2 JUS JANEZ HRAST Da
Ekipa številka 18
HRAST 3 KOŠARAC NATALIJA HRAST Da
HRAST 3 PEKLAR JOŽE HRAST Da
Ekipa številka 19
HRAST 4 KŠELA ZDENKA HRAST Da
HRAST 4 KIRBIŠ BOGDAN HRAST Da
Ekipa številka 20
ŠDP TREBNJE 1 STAREŠINIČ MILENA ŠDP TREBNJE Da
ŠDP TREBNJE 1 MEŽNAR STANE ŠDP TREBNJE Da
Ekipa številka 21
ŠDP TREBNJE 2 TOMŠIČ MARIJA ŠDP TREBNJE Da
ŠDP TREBNJE 2 NOSE LUDVIK ŠDP TREBNJE Da
Ekipa številka 22
MEDVEDI 1 LIPOVŠEK ANGELCA MEDVEDI Da
MEDVEDI 1 LIPOVŠEK MARTIN MEDVEDI Da
Ekipa številka 23
BRDO 2 NOVAK NATAŠA BRDO Ne
BRDO 2 NOVAK STANISLAV BRDO Da
Ekipa številka 24
SLOGA 7 KRUŠIČ TATJANA SLOGA Da
SLOGA 7 HERBST SLAVKO SLOGA Da
Ekipa številka 25
SLOGA 8 KRUŠIČ TATJANA SLOGA Da
SLOGA 8 HERBST SLAVKO SLOGA Da
Ekipa številka 26
HRIBOVCI 1 SIVKA ALENKA HRIBOVCI Da
HRIBOVCI 1 RODE ŽAN HRIBOVCI Da
Ekipa številka 27
MEDVEDI 2 PUH RISTIĆ ALJA MEDVEDI Da
MEDVEDI 2 SEFIČ ADAM MEDVEDI Da
Ekipa številka 28
VILA ANA 1 KUJAVEC DARINKA VILA ANA Da
VILA ANA 1 ANTONIJEVIĆ DRAGAN VILA ANA Da
Ekipa številka 29
MEDVEDI 3 POLJAK DENI MEDVEDI Da
MEDVEDI 3 BRAČIČ LAURA MEDVEDI Da
Ekipa številka 30
ŠRD ČATEŽ 4 VENCELJ JOŽE ŠRD ČATEŽ Da
ŠRD ČATEŽ 4 VENCELJ IRIS ŠRD ČATEŽ Da
Ekipa številka 31
VELENJE 4 BOSO JOŽICA VELENJE Da
VELENJE 4 BOSO GIOVANNI VELENJE Da
Ekipa številka 32
ARNIKA 1 ZAVERŠNIK JOŽE ARNIKA Da
ARNIKA 1 ZAVERŠNIK VIDA ARNIKA Da
Ekipa številka 33
ARNIKA 2 PRAPROTNIK MIROSLAV ARNIKA Da
ARNIKA 2 POLJANŠEK - HEGLER BOŽA ARNIKA Da
Ekipa številka 34
ARNIKA 3 VINŠEK BRANKO ARNIKA Da
ARNIKA 3 PRAPROTNIK ROMANA ARNIKA Da
Ekipa številka 35
ARNIKA 4 VINŠEK JOŽA ARNIKA Da
ARNIKA 4 SOLERO RUDI ARNIKA Da
Ekipa številka 36
ŽABCI 1 KRŠINAR TEA ŽABCI Da
ŽABCI 1 POLJANŠEK KLEMEN ŽABCI Da
Ekipa številka 37
MEDVEDI 4 BRAČIČ MARIJA MEDVEDI Da
MEDVEDI 4 ZADRAVEC MIRO MEDVEDI Da
Prijavljenih: 74 Kosil: 73