Tour dvojke (05.10.2019)

Ime ekipe Ime Društvo Kosilo
Ekipa številka 1
SLOGAŠA SKRBINEK JOŽE SLOGA Da
SLOGAŠA DOVŽAN MATEVŽ SLOGA Da
Ekipa številka 2
SLOGA J.B. PELJHAN JAN SLOGA Da
SLOGA J.B. LEMUT BARBARA SLOGA Da
Ekipa številka 3
Tota 2 PEKLAR JOŽE HRAST Da
Tota 2 VINŠEK BRANKO ARNIKA Da
Ekipa številka 4
Od tu in tam DORNIK KARMEN ŠRD ČATEŽ Da
Od tu in tam VINŠEK JOŽA ARNIKA Da
Ekipa številka 5
NAJBOLJŠA SOSEDA DIMNIK STOJAN SLOGA Da
NAJBOLJŠA SOSEDA ŽIVIČ MARKO BRDO Da
Ekipa številka 6
DIVI SIVKA ALENKA HRIBOVCI Da
DIVI ŽIVIČ MARJANA BRDO Da
Ekipa številka 7
DOLENJKI ŽIVIČ MARIJA BRDO Da
DOLENJKI GRAH MOJCA ŠRD ČATEŽ Da
Ekipa številka 8
NARISANA POLJANŠEK KLEMEN ŽABCI Da
NARISANA KOBAL ŽIGA ŽABCI Da
Ekipa številka 9
Prjatlčka MLAKAR DARJA ŠRD ČATEŽ Da
Prjatlčka KOREVEC JANEZ - IVAN ŠRD ČATEŽ Da
Ekipa številka 10
PARTIZANA BIZJAK JANEZ ml. SRŠENI Da
PARTIZANA ŠERUGA ANDREJ SRŠENI Da
Ekipa številka 11
BELA MODELA BELA RUDI SLOGA Da
BELA MODELA JAMNIK KAJA SLOGA Da
Ekipa številka 12
Rudarja LUKMAN DAMJAN VELENJE Da
Rudarja BRAČIČ ERIKA ŽABCI Da
Ekipa številka 13
Watt elektro ĐOGIČ RASIM MEDVEDI Da
Watt elektro OSREDKAR BRANE MEDVEDI Da
Ekipa številka 14
ČIHAPUHA KISOVEC TOMAŽ MEDVEDI Da
ČIHAPUHA PUH MILAN MEDVEDI Da
Ekipa številka 15
VELENJE 1 PRAPROTNIK JOŽICA VELENJE Da
VELENJE 1 KURI STOJAN VELENJE Da
Ekipa številka 16
VELENJE 2 MALOVŠEK SONJA VELENJE Da
VELENJE 2 GROBELNIK RIHARD VELENJE Da
Ekipa številka 17
Žuja 1 PRAPROTNIK ROMANA ARNIKA Da
Žuja 1 KRISTAN BOŠTJAN ARNIKA Da
Ekipa številka 18
Žuja 2 POLJANŠEK - HEGLER BOŽA ARNIKA Da
Žuja 2 PRAPROTNIK MIROSLAV ARNIKA Da
Ekipa številka 19
Velenje 3 BOSO GIOVANNI VELENJE Da
Velenje 3 OCEPEK MITJA VELENJE Da
Ekipa številka 20
nas 2 KIRBIŠ BOGDAN HRAST Da
nas 2 DODIG ANŽE SLOGA Da
Ekipa številka 21
Trebnje 1 VEBER JARC MILENA ŠDP TREBNJE Da
Trebnje 1 LONGAR STANISLAV ŠDP TREBNJE Da
Ekipa številka 22
Trebnje 2 STAREŠINIČ MILENA ŠDP TREBNJE Da
Trebnje 2 KODRIČ MARTINA ŠDP TREBNJE Da
Ekipa številka 23
Trebnje 3 TOMŠIČ MARIJA ŠDP TREBNJE Da
Trebnje 3 NOSE LUDVIK ŠDP TREBNJE Da
Ekipa številka 24
POVRATNICI VIHER MARIJA HRAST Da
POVRATNICI GREIFONER MILENA HRAST Da
Ekipa številka 25
JS PA OČ KRŠINAR MATEJ VILA ANA Da
JS PA OČ KRŠINAR TEA ŽABCI Da
Ekipa številka 26
Jesen REŽEK BISERKA ŠRD ČATEŽ Da
Jesen SMRKE ALOJZ ŠRD ČATEŽ Da
Ekipa številka 27
MAGNETS BRAČIČ MARIJA MEDVEDI Da
MAGNETS LIPOVŠEK MARTIN MEDVEDI Da
Ekipa številka 28
KRVICATEAM VENCELJ JOŽE ŠRD ČATEŽ Da
KRVICATEAM VENCELJ IRIS ŠRD ČATEŽ Da
Ekipa številka 29
Teddy Bear KUJAVEC DARINKA VILA ANA Da
Teddy Bear ANTONIJEVIĆ DRAGAN VILA ANA Da
Ekipa številka 30
DOBROSRČNI LIPOVŠEK ANGELCA MEDVEDI Da
DOBROSRČNI ŽNIDARIČ DARJA HRAST Da
Ekipa številka 31
MLADOSTARO BOŽNAR NIK ŽABCI Da
MLADOSTARO GORŠE DUŠAN ŽABCI Da
Ekipa številka 32
99 HRIBAR JOŽE SLOGA Da
99 KODRE JURE SLOGA Da
Ekipa številka 33
Trebnje 4 MUSAR MILKA ŠDP TREBNJE Da
Trebnje 4 HERBST DUŠAN ŠDP TREBNJE Da
Ekipa številka 34
AS&BB Team SEFIČ ADAM MEDVEDI Da
AS&BB Team BONŠEK BLAŽ BRDO Da
Ekipa številka 35
ježica in kostanj PLEŠKO ANDREJA JANČE Da
ježica in kostanj PLEŠKO TONE JANČE Da
Ekipa številka 36
Lisička in jurček ULČAR NEVENKA JANČE Da
Lisička in jurček ULČAR MATJAŽ JANČE Da
Ekipa številka 37
Klagenfurt PISEK DEJAN BRDO Da
Klagenfurt HEGLER PRIMOŽ ŽABCI Da
Prijavljenih: 74 Kosil: 74