Tour dvojke (10.10.2020)

Ime ekipe Ime Društvo Kosilo
Ekipa številka 1
LUBČKA BUBČKA JAMNIK KAJA SLOGA Da
LUBČKA BUBČKA ŽIVIČ MARKO SLOGA Da
Ekipa številka 2
SKRIVNA ADUTA LIPOVŠEK MARTIN MEDVEDI Ne
SKRIVNA ADUTA KURI STOJAN VELENJE Da
Ekipa številka 3
2 M STAREŠINIČ MILENA TREBNJE Da
2 M TOMŠIČ MARIJA TREBNJE Da
Ekipa številka 4
ŽILAVE LIPOVŠEK ANGELCA MEDVEDI Da
ŽILAVE ŽIVIČ MARIJA SLOGA Da
Ekipa številka 5
SLO/ŠPA SKRBINEK JOŽE SLOGA Ne
SLO/ŠPA OSCAR SORIO Ne
Ekipa številka 6
ČATEŽ 11 REŽEK BISERKA PETANKARJI ŠRD ČATEŽ Da
ČATEŽ 11 SMRKE ALOJZ PETANKARJI ŠRD ČATEŽ Da
Ekipa številka 7
TWIN TOWERS BONŠEK BLAŽ SLOGA Ne
TWIN TOWERS DOVŽAN MATEVŽ SLOGA Ne
Ekipa številka 8
DOUBLE STOJAN TEAM DIMNIK STOJAN SLOGA Da
DOUBLE STOJAN TEAM NAMJESNIK STOJAN HRAST Da
Ekipa številka 9
UNA2 LUKŠA LUKA SLOGA Ne
UNA2 DODIG ANŽE KRVICA Ne
Ekipa številka 10
DAMI BRAČIČ MARIJA MEDVEDI Da
DAMI ŠINKOVEC VLASTA MEDVEDI Da
Ekipa številka 11
NEPREDVIDLJIVA RUMIHA VLADO SLOGA Da
NEPREDVIDLJIVA BIZJAK JANEZ ml. SRŠENI Da
Ekipa številka 12
ČATEŽ 1 KOREVEC JANEZ - IVAN PETANKARJI ŠRD ČATEŽ Da
ČATEŽ 1 ERDELJC DARC PETANKARJI ŠRD ČATEŽ Da
Ekipa številka 13
SOSEDA ĐOGIČ RASIM MEDVEDI Da
SOSEDA PEPELNIK MILENA MEDVEDI Da
Ekipa številka 14
Trebanjca ANDOLŠEK DAVID TREBNJE Ne
Trebanjca NOSE LUDVIK TREBNJE Da
Ekipa številka 15
VELENJE 1 PRAPROTNIK JOŽICA VELENJE Da
VELENJE 1 LEŠNIK ROBERT VELENJE Da
Ekipa številka 16
VELENJE 2 OCEPEK MITJA VELENJE Da
VELENJE 2 GROBELNIK RIHARD VELENJE Da
Ekipa številka 17
VELENJE 3 LUKMAN DAMJAN VELENJE Da
VELENJE 3 VTIČ AVGUST VELENJE Da
Ekipa številka 18
TREBANJKI MUSAR MILKA TREBNJE Da
TREBANJKI GRAH MOJCA TREBNJE Da
Ekipa številka 19
SLOGAŠA ŠPANIČ SREČKO SLOGA Da
SLOGAŠA BELA RUDI SLOGA Da
Ekipa številka 20
EKIIPA BO -KA BOSO GIOVANNI ARNIKA Da
EKIIPA BO -KA ERDELJC KARMEN PETANKARJI ŠRD ČATEŽ Da
Ekipa številka 21
AJ ŠERUGA ANDREJ SRŠENI Ne
AJ ŠERUGA JERA KRIM Ne
Ekipa številka 22
2+1 gratis PUH RISTIĆ ALJA MEDVEDI Da
2+1 gratis KUJAVEC DARINKA VILA ANA Da
2+1 gratis ANTONIJEVIĆ DRAGAN VILA ANA Ne
Ekipa številka 23
probali boma BELA SNEŽANA SLOGA Da
probali boma VIHER MARIJA HRAST Da
Ekipa številka 24
SO - BO BOSO JOŽICA ARNIKA Da
SO - BO SOLERO RUDI ARNIKA Da
Ekipa številka 25
ka pa to HRIBAR JOŽE SLOGA Da
ka pa to KODRE JURE SLOGA Da
Ekipa številka 26
JAZ IN BABI SAITL LIA ARNIKA Da
JAZ IN BABI VINŠEK JOŽA ARNIKA Da
Ekipa številka 27
DOBRA DVA VINŠEK BRANKO ARNIKA Da
DOBRA DVA PRAPROTNIK MIROSLAV ARNIKA Da
Ekipa številka 28
TIBO KODRIČ BOŽO TREBNJE Da
TIBO KODRIČ MARTINA TREBNJE Da
Ekipa številka 29
#SAMPOVEM LEMUT KAJA SLOGA Da
#SAMPOVEM LEMUT BARBARA SLOGA Da
Ekipa številka 30
Krvica 1 VENCELJ JOŽE KRVICA Da
Krvica 1 ISKRA MILENA KRVICA Da
Ekipa številka 31
ROBIN HOOD ZADRAVEC MIRO MEDVEDI Da
ROBIN HOOD SEFIČ ADAM MEDVEDI Da
Ekipa številka 32
Krvica 2 FILIPIČ SILVESTER KRVICA Da
Krvica 2 TOMAŽIN PETER KRVICA Da
Ekipa številka 33
Južni vetar KISOVEC TOMAŽ MEDVEDI Ne
Južni vetar ŽALIK JOŽE MEDVEDI Da
Ekipa številka 34
TROJKA PODGORŠEK NEŽA KRVICA Da
TROJKA PODGORŠEK KLEMEN KRVICA Ne
TROJKA Mateja Dermota Ne
Ekipa številka 35
123 PISEK TEO ZARJA Da
123 PISEK DEJAN ZARJA Ne
123 PISEK MAŠA ZARJA Da
Ekipa številka 36
Medvode team SIVKA ALENKA HRIBOVCI Da
Medvode team BERLEC BORUT SRŠENI Da
Prijavljenih: 75 Kosil: 60